czwartek, 8 grudnia 2016

8 grudnia! :D

Hejka Kochani!

Piszę do Was pełna wręcz szczęścia i radości! :D
Dziś miałam do zaliczenia trudne kolokwium ze statystyki, uczyłam się naprawdę długo(drugie z tego przedmiotu). Aby być zwolnionym z egzaminu końcowego trzeba było mieć z obu 5.
Wyniki są za tydzień, ale myślę że są duże szanse - szczerze... się cieszę :) 
 Mimo to jeszcze trochę pracy zostało przed świętami(mimo iż sesji jeszcze nie ma!).Co do konkursu w którym startowałam... słów więcej już jutro - gdyż chcę zawrzeć w owej notce pewne informacje, które mogę zdobyć jutro :D

Zostawiam również zdjęcia z Gmachu Głównego, zawsze gdy kombinują coś ze światłami(jakiś spektakl będzie), gmach zamienia się w jeszcze piękniejsze zdjęcia.Dziś również zdałam sobie sprawę, że odkąd mam telefonu(zaledwie kilkadziesiąt dni) - zrobiłam ponad 700zdjęć! Oj muszę sobie kupić ten aparat - muszę! :)

Dziękuję za odwiedziny Kochani(ponad 6tysięcy!) i... byle do weekendu! :) 

PS. zastanawiam się nad jakimś "drobnym" konkursem dla Was, co wy na to? :D

4 komentarze:

 1. Powodzonka na egzaminach! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia z tymi egzaminami kochana! <3 Czekamy na więcej informacji ;) O kurde ponad 700 zdjęć? :o Kupuj aparat! :D Hehe ^^ My jesteśmy jak najbardziej na tak, co do tego konkursu ^^ Buziak ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia kochana z egzaminami na pewno dałaś rade. Co do konkursu rób rób jestem mega go ciekawa. A u mnie nowy post+ KONKURS także wpadaj.
  http://malgosianablogu.blogspot.com/2016/12/3-blogmas-pomysy-na-prezenty-dla-niego.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam kiedyś statystykę i wiem, że nie jest łatwa ;)
  Obserwuję ;*:)

  OdpowiedzUsuń

Podziel się opinią na powyższy temat :) Na każdy komentarz odpowiem, bo lubię z Tobą - Czytelniku, wymieniać się opinią czy doświadczeniem! :)