sobota, 10 września 2016

Nadrabianie zaległości! =)

Hejka Kochani!
Tydzień, a w zasadzie to nawet dwa - zleciały błyskawicznie.
8 dni szkolenia w nowej pracy + 2 dni szkolenia praktycznego
 Czasu nie było za wiele, spotkania z chłopakiem zapełniały dni całkowicie :)

Szkolenia miałam w 3 lokalizacjach w Warszawie. Ostatecznie pracę mam w ostatniej - do której dojazd mi w godzinach szczytu zajmuje ok 1,5h(normalnie w granicach 45 minut - dwoma autobusami). Wrażenia z pracy są mega pozytywne. Pracą prawdopodobnie zaliczę również staż. Ludzie cudowni, zaplecze kuchenne, "góra" bardzo człowiecza, a sam biurowiec również dość nowoczesny :)

Zdjęcia z pierwszej lokalizacji, gdzie było mi dane spędzać przerwę:
Patio znajduje się wewnątrz "gmachu" i jest pod gołym niebem :)

Druga lokalizacja mieściła się już w wieżowcu, przepiękne widoki podczas przerw obiadowych.
Trzecia - obecna, jest zadbana, na uboczu w spokojnej okolicy.


Zdarzało mi się wracać piechotką do domciu - w ramach spacerku, jako odstresowanie po dniu, odprężenie po przyjętej ogromnej ilości informacji w ramach szkolenia.
Gdy pogoda pozwalała i czas - wybieraliśmy się z Moim do parku Skaryszewskiego/Kamionek, czasem Balaton (jeziorko). Wczoraj również padło na Starówkę/Podzamcze i Fontanny oraz przecudowne Bulwary - gdzie można odpocząć od zgiełku miejskiego jak i całym tygodniu pracy/nauki :)
Wczoraj było dość ciekawie, gdyż środkiem Wisły wraz z nurtem płynął sobie... ŁOŚ! Przez pewien czas towarzyszył mu kajakarz z aparatem fotograficznym, następnie po interwencji Straży Miejskiej - płynął sobie dalej sam. Pierwszy raz widziałam coś takiego - i szczerze, było to dla mnie bardzo zabawne! :) Zwłaszcza gdyż byłam pewna, że to zwykła kłoda z gałęziami. Łosie w Warszawie nie są rzadkością - Kampinowski Park im się czasem nudzi i wolą pozwiedzać okolicę.
Możliwości aparatu niestety nie pozwoliły na dobre ujęcie - jednakże nad tym pracuję i postaram się o coś nieco lepszego :) 

 W ten weekend po nadrabiam zaległości, napiszę posty, które będą się automatycznie pokazywać z czasem :)

Dziękuję za tak liczne odwiedziny, a zwłaszcza za komentarze - na które uwielbiam odpisywać, wymieniać się doświadczeniami czy poglądami w pewnych sprawach.

 Miłego weekendu Kochani! =) 

 Edit:
11.09.2016 pojawi się post o 9:00 dotyczący Quillingu.
 12.09.2016 pojawi się post o 9:00 dotyczący organizacji na studiach + mały, wszystkim znany: "Back to school".
Gdy będę mieć czas - będę pisać posty i wrzucać je jako zaplanowane na następne dni :)  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się opinią na powyższy temat :) Na każdy komentarz odpowiem, bo lubię z Tobą - Czytelniku, wymieniać się opinią czy doświadczeniem! :)